ZUŠ Jedovnice | Absolventi 

Absolventi

Absolventi ve školním roce 2016/2017

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2017
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Absolventi ve školním roce 2015/2016

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2016
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Absolventi ve školním roce 2014/2015

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2015
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástrojJméno učitele
Lucie Čejková klavír II.Andrášiová Milada
Marie Formánkovásólový zpěv I.Korčáková Hana, Dipl. um.
Klára Hasoňováklavír II.Mgr. Frkalová Mária
Marie Hlouškovátaneční obor I.Csevárová Lenka, DiS.
Anna Hlouškovásólový zpěv I.Javorská Kateřina
Julie Hrivíkovásólový zpěv I.Korčáková Hana, Dipl. um.
Daniela Hudcovávýtvarný obor I.Mgr. Vávrová Jitka
Štěpán Chajdabicí nástroje I.Podrazil Štěpán
Zdenka Klinkovskávýtvarný obor I.Mgr. Vávrová Jitka
Veronika Košťálováhousle I.Andrášiová Milada
Jiří Kozelklavír I.Mgr. Frkalová Mária
Jan Krainertrubka I.Jiráček Jaroslav
Dominik Málekklarinet II.Mgr. Havelka Josef
Pavlína Malíkovákytara I.Široká Klára, DiS.
Veronika Málkováklavír I.Javorská Magdaléna
Štěpán Martinásekklarinet I.Mgr. Havelka Josef
Klára Mášovávýtvarný obor I.Mgr. Vávrová Jitka
Ondřej Matuškahousle I.Karibová Zuzana
Anna Mikyskovápříčná flétna II.Mgr. Graffová Kateřina
Josef Německytara I.Marková Hana
Vojtěch Neužilbicí nástroje I.Podrazil Štěpán
Martin Nippertkytara I.Jindřichovský Vít
Vít Pernicakytara II.Jindřichovský Vít
Šimon Podrazilkytara I.Jindřichovský Vít
Eva Pospíšilovápříčná flétna I.Graffová Kateřina
Šimon Přibyltrubka I.Jiráček Jaroslav
Veronika Sedlákováhousle I.Andrášiová Milada
Veronika Sekaninovásólový zpěv II.Korčáková Hana, Dipl. um.
Luboš Strakabicí nástroje I.Formánek Josef, DiS.
Valérie Sůsováklavír I.Mgr. Mašová Kateřina
Ludmila Ševčíkováklavír I.Mgr. Mašová Kateřina
Barbora Šíblovávýtvarný obor I.Mgr. Vávrová Jitka
David Štěpaníksólový zpěv I.Javorská Kateřina
Anna Vandasováklavír I.Mgr. Hloušková Jiřina
Rostislav Vymazalkytara I.Bc. Smělík Roman
Vymazalová Andreahousle II.Stonavská Adéla, DiS.
Vymazalová Kamilasólový zpěv I.Korčáková Hana, Dipl. um.
Filip Zukaltrombon I.Šíbl Matěj
Klára Žáčkováklavír I.Mgr. Frkalová Mária

Absolventi ve školním roce 2013/2014

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2014
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástrojJméno učitele
Beránek Lukášklavír I. Hloušková Jiřina
Čejka Hynekbicí I. Podrazil Štěpán
Černá Annahousle II. Karibová Zuzana
Černá Annakytara II. Smělík Roman
Doleželová Beátazpěv I. Korčáková Hana
Formánková Simonaklavír I. Kavínová Kristýna
Gross Martinklavír I. Frkalová Mária
Haasová Terezahousle I. Karibová Zuzana
Hrazdíra Michalkytara I. Marková Hana
Jelenová Hanahousle I.Andrášiová Milada
Jelínek Jiříklavír I.Hloušková Jiřina
Jurasová Lenkazpěv II. Javorská Kateřina
Kala Pavelzobcová flétna I. Marková Hana
Kalinová Martinavýtvarný obor I. Zouharová Jana
Klimešová Nikolaklavír I.Frkalová Mária
Kocman Lukáškytara I. Jindřichovský Vít
Kocmanová Leazpěv I. Korčáková Hana
Kučera Tomáškytara II. Marková Hana
Martincová Sophieklavír I. Hreňová Radka
Martincová Sophiezpěv I. Javorská Kateřina
Mášová Kláraklavír I.Hreňová Radka
Matějáková Alenaklavír I. Hloušková Jiřina
Mikyska Vojtěchtrombon I. Šíbl Matěj
Nejezchleb Vítklavír I. Kavínová Kristýna
Němec Josefzobcová flétna I.Marková Hana
Nesrovnalová Annavarhany II. Javorská Magdaléna
Nováčková Monikavýtvarný obor I. Zouharová Jana
Patloková Kateřina housle I. Sotolář Lukáš
Pekárková Klárazpěv I. Korčáková Hana
Plch Jonáštrubka I. Jiráček Jaroslav
Prausová Žanetavýtvarný obor I. Zouharová Jana
Skládaná Terezaklavír I. Hloušková Jiřina
Sotolářová Marieklavír I. Kavínová Kristýna
Štaffová Terezaklavír I. Mašová Kateřina
Urban Daliborvýtvarný obor I. Zouharová Jana
Vágner Vojtěchhousle I. Karibová Zuzana
Vávrová Johanahousle I.Andrášiová Milada
Vávrová Johanazpěv I. Korčáková Hana
Vávrová Johanavýtvarný obor I. Zouharová Jana
Vymazalová Andreazpěv I. Korčáková Hana
Zouharová Pavlínazpěv II. Javorská Kateřina

Absolventi ve školním roce 2012/2013

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2013
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástrojJméno pedagoga
Bezděková Michaelaklavír II.Mgr. Mašová Kateřina
Čížek Davidvarhany II.Javorská Magdaléna
Dohnálková Ludmilaklavír II.Javorská Magdaléna
Dohnálková Ludmilazpěv II.Korčáková Hana, Dipl. um.
Doležel Janvýtvarný obor I.Mgr. Vávrová Jitka
Drápela Jan housle I.Karibová Zuzana
Dvořáková Markétaklavír I.Kavínová Kristýna
Haluščáková Monikaklavír I. Mgr. Frkalová Mária
Hloušková Annaklavír I.MgA. Hreňová Radka
Kobidová Annazpěv I.Korčáková Hana, Dipl. um.
Málková Kristýnaklavír II.Javorská Magdaléna
Martinásková Kláraklavír I.c.Mgr. Mašová Kateřina
Nečas Lukáštrubka I.Jiráček Jaroslav
Nejezchlebová Ivakytara II.Marková Hana
Nováčková Monikaklavír I. Mgr. Frkalová Mária
Pernica Patrikklavír I. Mgr. Frkalová Mária
Pernicová Lenkaklavír I.Mgr. Mašová Kateřina
Pořízková Kristýnaklavír I.Mgr. Mašová Kateřina
Prausová Žanetataneční obor I. Csevárová Lenka, DiS.
Řepová Monikaklavír I. Mgr. Frkalová Mária
Sehnalová Kateřinahousle II.Andrášiová Milada
Sotolář Danielkytara II.Marková Hana
Šenková Pavlínaklavír II.Andrášiová Milada
Šenková Pavlínazpěv II.Korčáková Hana, Dipl. um.
Škvařilová Dominikaklavír II.Javorská Kateřina
Urban Daliborpříčná flétna I.Mgr. Graffová Kateřina
Vágner Danielbicí I.Podrazil Štěpán
Vančurová Terezapříčná flétna II.Mgr. Havelka Josef
Vávra Jakubpříčná flétna II.Mgr. Graffová Kateřina
Vávrová Johanataneční obor I. Csevárová Lenka, DiS.
Wawraczová Janaklavír I.Mgr. Frkalová Mária
Worbis Marektrombon I.Šíbl Matěj
Zedníček Tomášklavír I. Bc. Sotolář Lukáš

Absolventi ve školním roce 2011/2012

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2012
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Doležel Adamhousle I.Zuzana Karibová
Doležel Radektuba I.Josef Formánek, DiS.
Doleželová Beátatrubka I.Jaroslav Jiráček
Hasoňová Kláraklavír I.Mgr. Mária Frkalová
Hasoňová Kristýnapříčná flétna I.Mgr. Josef Havelka
Havlík Jaromírklavír I.Mgr. Mária Frkalová
Klinkovský Jiříbaryton I.Josef Formánek, DiS.
Kocman Karelklarinet II.Mgr. Josef Havelka
Košťál Petrtrubka I.Jaroslav Jiráček
Kovařík Radimkytara I.Bc. Roman Smělík
Křapová Terezaklavír I.BcA. Lukáš Sotolář
Loukotová Adrianavýtvarný obor II.Mgr. Jitka Vávrová
Martinek Janzobcová flétna I.Hana Marková
Matěják Janklarinet I.Mgr. Josef Havelka
Nesrovnal Jaroslavhousle I. Zuzana Karibová
Pernicová Dominikaklavír II.Lukáš Svoboda, DiS.
Plchová Gabrielavýtvarný obor I.Mgr. Jitka Vávrová
Průchová Sabinazpěv II.Hana Korčáková, dipl. um.
Ševčíková Lucieklavír I.Mgr. Kateřina Mašová
Škvařilová Luciekytara II.Hana Marková
Tomáš Neužilakordeon I.Jaroslav Jiráček
Vančura Jakubvarhany II.Magdalena Javorská
Vančurová Markétaklavír I.Milada Andrášiová
Vaňourek Jakubklavír I.Kateřina Javorská
Vávra Jakubvýtvarný obor II.Mgr. Jitka Vávrová
Veselý Martinklarinet I.Mgr. Josef Havelka
Vondál Michaelvýtvarný obor I.Mgr. Jitka Vávrová
Zouharová Annaklavír I.Eva Šenková
Žižková Veronikavýtvarný obor II.Mgr. Jitka Vávrová

Absolventi ve školním roce 2010/2011

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2011
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Bayer JakubBicí II.Rolek Tomáš, MgA.
Bayer JakubKlarinet II.Havelka Josef, Mgr.
Blažková TerezaVýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Čejková LucieKlavír I.Andrášiová Milada
Čížek DavidHousle I.Andrášiová Milada
Daniel JiříZpěv II.Korčáková Hana
Doležel FilipVýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Dostálová KarolinaKlavír I.Hloušková Jiřina, Mgr.
Formánek JanTrombon II.Zouhar Jaroslav, Mgr.
Hebelka JakubKytara I.Marková Hana
Klinkovská AnnaVýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Kolář DavidKlavír I.Frkalová Mária, Mgr.
Kolář JakubKytara II.Smělík Roman
Králová DanielaVýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Kratochvil PavelTenor I.Formánek Josef
Libichová TerezaZobcová flétna I.Marková Hana
Málek DominikKlarinet I.Havelka Josef, Mgr.
Michlíčková EliškaKytara II.Marková Hana
Mikysková AnnaPříčná flétna I.Graffová Kateřina, Mgr.
Nekulová KristýnaKlavír I.Hloušková Jiřina, Mgr.
Pavloňová HanaKlavír II.Hloušková Jiřina, Mgr.
Pekárková JanaKytara I.Marková Hana
Pernica VítKytara I.Smělík Roman
Pinková KamilaBicí I.Rolek Tomáš, MgA.
Plchová GabrielaKlavír I.Frkalová Mária, Mgr.
Sekaninová VeronikaZpěv I.Korčáková Hana
Šenková BarboraZpěv II.Korčáková Hana
Ševčíková DitaKlavír I.Hloušková Jiřina, Mgr.
Šíblová DanielaKlavír II.Frkalová Mária, Mgr.
Škvařil PetrKlavír I.Kavínová Kristýna
Turzíková TerezaKlavír I.Frkalová Mária, Mgr.
Vágner AdamKytara I.Marková Hana
Vlčková IvanaZobcová flétna I.Marková Hana
Zukalová HanaZobcová flétna I.Marková Hana

Absolventi ve školním roce 2009/2010

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2010
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Bayerová Annasaxofon II.Havelka Josef, Mgr.
Bezděková Michaelazobcová flétna I.Marková Hana
Boháčková Annaklavír I.Hloušková Jiřina, Mgr.
Černá Annaklavír I.Frkalová Mária, Mgr.
Černá Annahousle I.Karibová Zuzana
Doležel Filiptenor I.Zouhar Jaroslav, Mgr.
Fialová Barboravýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Grim Josefkytara I.Marková Hana
Hloušková Michaelavýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Hudec Davidklavír I.Sotolář Lukáš, dipl. um.
Chybová Kristýnapříčná flétna I.Javorská Kateřina
Jelínková VeronikaklavírMašová Kateřina, Mgr.
Jevická Annahousle I.Andrášiová Milada
Jurasová Lenkazpěv I.Javorská Kateřina
Kakáč Martintrubka II.Jiráček Jaroslav
Kučera Tomáškytara I.Marková Hana
Kučera Vítvarhany II.Javorská Magdalena
Kučerová Ivanabicí II.Rolek Tomáš, MgA.
Kuncová Veronikavýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Kvíčala Tomášklarinet II.Havelka Josef, Mgr.
Meluzínovápříčná flétna I.Havelka Josef, Mgr.
Mikulášková Janahousle I.Andrášiová Milada
Nesrovnalová Annaklavír I.Karibová Zuzana
Neužilová Markétavýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Pinková Kamilavýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Pírek Martinkytara I.Smělík Roman
Sotolářová Kateřinavýtvarný obor I.Vávrová Jitka, Mgr.
Sotolářová Kateřinazpěv I.Korčáková Hana, dipl. um.
Šenková Barboraklavír II.Frkalová Mária, Mgr.
Šíbl Matějtrombon II.Zouhar Jaroslav, Mgr.
Štrajtová Lucieklavír I.Javorská Kateřina
Vančurová Terezaklavír I.Javorská Magdalena
Vančurová Terezapříčná flétna I.Javorská Kateřina
Worbisová Monikaklavír I.Javorská Magdalena

Absolventi ve školním roce 2008/2009

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2009
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Bezděková Michaelaklavír I.Mašová Kateřina
Buš Ondřejsólový zpěv I.Korčáková Hana
Čížek Davidklavír I.Javorská Magdalena
Dohnálková Ludmilaklavír I.Javorská Magdalena
Dohnálková Ludmilasólový zpěv I.Korčáková Hana
Formánková Monikavýtvarný obor I.Vávrová Jitka
Furchová Janaklavír I.Korčáková Kristýna
Gromský Janklarinet I.Havelka Josef
Hasoňová Janaklavír II.Škvařil Josef
Horáčková Annasólový zpěv II.Korčáková Hana
Chaloupka Martinkytara I.Marková Hana
Jurasová Lenkaklavír I.Javorský Milan
Kalová Annaklavír I.Javorská Magdalena
Kalová Annasólový zpěv I.Korčáková Hana
Loukota Petrklarinet II.Havelka Josef
Loukotová Adrianasólový zpěv I.Korčáková Hana
Loukotová Adrianavýtvarný obor I.Vávrová Jitka
Málková Kristýnaklavír I.Javorská Magdalena
Matušková Michaelaklavír I.Karibová Zuzana
Nejezchleb Michalkytara II.Marková Hana
Nejezchlebová Ivakytara I.Marková Hana
Nejezchlebová Sabinakytara I.Marková Hana
Němcová Markétaklavír I.Javorská Magdalena
Neužilová Markétaklavír I.Frkalová Mária
Pinďák Jiřívarhany II.Frkalová Mária
Plch Joseftrombon II.Zouhar Jaroslav
Podrazil Štěpánbicí II.Rolek Tomáš
Řezníčková Klárasólový zpěv I.Korčáková Hana
Sedláková Veronikaklavír I.Javorský Milan
Sehnalová Kateřinahousle I.Andrášiová Milada
Sotolář Danielkytara I.Marková Hana
Sotolářová Kateřinaklavír I.Javorská Magdalena
Sotulář Vojtěchklavír I.Frkalová Mária
Sova Michalkytara I.Šedá Aneta
Stará Danielasólový zpěv I.Korčáková Hana
Svobodová Karolínasólový zpěv I.Korčáková Hana
Šenková Evasólový zpěv II.Korčáková Hana
Šenková Pavlínaklavír I.Andrášiová Milada
Škvařilová Dominikaklavír I.Javorský Milan
Škvařilová Luciekytara I.Marková Hana
Vágnerová Lenkavýtvarný obor I.Vávrová Jitka
Vávra Jakubpříčná flétna I.Havelka Josef
Vávra Jakubvýtvarný obor I.Vávrová Jitka
Zouharová Pavlínaklavír I.Javorský Milan
Zouharová Veronikaklavír II.Javorská Magdalena
Žižková Veronikavýtvarný obor I.Vávrová Jitka

Absolventi ve školním roce 2007/2008

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2008
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Benešová Karolinaklavír II.cykl.J. Hloušková
Beránková Markétaklavír I.cykl.M. Frkalová
Blatná Kateřinaklavír I.cykl.J. Hloušková
Buš Ondřejklavír I.cykl.J. Hloušková
Buš Štěpánhousle II.cykl.Z. Karibová
Formánková Monikahousle I.cykl.M. Andrášiová
Gregorová Michaelaklavír I.cykl.J. Hloušková
Grimová Karinazpěv I.cykl.H. Korčáková
Gromský Janklarinet I.cykl.J. Havelka
Havelková Barboraviola I.cykl.M. Andrášiová
Jančíková Lucieklavír I.cykl.Z. Karibová
Jelínková Markétaklavír I.cykl.M. Andrášiová
Jelínková Veronikazobc.flétna I.cykl.H. Marková
Kocman Karelklarinet I.cykl.J. Havelka
Kolmačková Alenaklavír I.cykl.M. Javorský
Kozel Lukášklavír I.cykl.M. Frkalová
Kuchařová Monikakytara I.cykl.H. Marková
Loukotová Adrianazpěv I.cykl.H. Korčáková
Loukotová Adrianaklarinet I.cykl.J. Havelka
Medlová Simonaklavír I.cykl.J. Hloušková
Medlová Soňaklavír I.cykl.J. Hloušková
Mužíková Petrakytara I.cykl.J. Kučerovský
Nesrovnalová Veronikaklavír I.cykl.Z. Karibová
Opletalová Terezazpěv I.cykl.H. Korčáková
Pernicová Dominikaklavír I.cykl.Z. Karibová
Podrazil Štěpánklavír I.cykl.J. Škvařil
Podrazil Štěpánbicí I.cykl.T. Rolek
Průchová Sabinazpěv I.cykl.J. Marek
Sotolářová Janahousle II.cykl.M. Andrášiová
Stará Danielazpěv I.cykl.H. Korčáková
Stupinský Zdeněkbicí I.cykl.T. Rolek
Šenková Barborazpěv I.cykl.H. Korčáková
Trojáčková Květaklavír I.cykl.M. Javorská
Vančura Jakubklavír I.cykl.R. Šperková
Zouharová Petraklavír I.cykl.K. Mašová
Dujková Vendulakytara I.cykl.H. Marková

Absolventi ve školním roce 2006/2007

Absolventi ZUŠ Jedovnice v roce 2007
Klepnutím zobrazíte fotografii ve vyšším rozlišení.

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Bayer JakubKlarinet I.st.Havelka Josef, Mgr.
Boháčková LudmilaKlavír I.st.Hloušková Jiřina, Mgr.
Doležel MichalKytara I.st.Marková Hana
Formánek JanBaryton I.st.Zouhar Jaroslav, Mgr.
Fránková KarolínaHousle I.st.Andrášiová Milada
Hrazdírová GabrielaPříč. flétna I.st.Pajunčík Jaroslav
Jančíková KateřinaKytara II.st.Marková Hana
Kučerová ŠárkaKlavír I.st.Javorský Milan
Michlíčková EliškaKytara I.st.Marková Hana
Mikulášková KláraKlavír I.st.Javorská Magdalena
Němcová MarieKavír II.st.Javorský Milan
Němcová MarieZpěv I.st.Korčáková Hana
Ondráčková PavlínaKlarinet I.st.Pajunčík Jaroslav
Opletalová HanaKlavír I.st.Hloušková Jiřina, Mgr.
Pavloňová HanaKlavír I.st.Hloušková Jiřina, Mgr.
Pernicová MarkétaKlavír I.st.Javorská Magdalena
Pokladníková VěraKlavír I.st.Javorská Magdalena
Pospíšil PetrTrubka I.st.Jiráček Jaroslav
Rádsetoulal MatějTrubka I.st.Jiráček Jaroslav
Řeřuchová DenisaKlavír II.st.Hloušková Jiřina, Mgr.
Smejkalová KarolínaZpěv II.st.Korčáková Hana
Sotolářová JanaHousle I.st.Andrášiová Milada
Šenková BarboraKlavír I.st.Javorský Milan
Šíblová DanielaKlavír I.st.Frkalová Mária, Mgr.
Šíblová MagdalenaLesní roh II.st.Zouhar Jaroslav, Mgr.
Štreitová HanaHousle I.st.Andrášiová Milada
Švédová KamilaKlavír I.st.Javorský Milan
Zouharová KamilaKlavír II.st.Javorský Milan

Absolventi ve školním roce 2005/2006

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Bayerová AnnaKlarinet I.c.Havelka Josef
Doleželová PetraKlavír I.c.Javorská Magdaléna
Dvořáková MichaelaHousle I.c.Karibová Zuzana
Jandová MarieZpěv I.c.Korčáková Hana
Kakáč MartinTrubka I.c.Gundacker Jiří
Kakáčová MarkétaKlavír II.c.Škvařil Josef
Klimešová EliškaZpěv I.c.Korčáková Hana
Knechtová KristýnaHousle II.c.Martinásek Jaroslav
Kvíčala TomášKlarinet I.c.Havelka Josef
Nejezchleb MichalKytara I.c.Marková Hana
Plíšek MartinEufonium II.c.Zouhar Jaroslav
Preisová LucieKlavír I.c.Javorský Milan
Řezníčková BarboraKlavír I.c.Frkalová Mária
Sedlák OndřejKlavír I.c.Javorská Kateřina
Sedláková MarkétaKlavír II.c.Frkalová Mária
Suchánková IvetaKytara II.c.Marková Hana
Šíbl MatějTrombon I.c.Zouhar Jaroslav
Štouračová VeronikaKlavír I.c.Frkalová Mária
Urbánková PavlaKlavír I.c.Radka Šperková
Zouhar DavidTuba I.c.Zouhar Jaroslav
Zouhar FrantišekHousle I.c.Andrášiová Milada
Zouharová IvetaKytara I.c.Marková Hana

Absolventi ve školním roce 2004/2005

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Autratová SabinaKlavír I.Milada Andrášiová
Beránek DominikKlavír I.Mgr. Mária Frkalová
Dvořák OndřejVarhany II.Magdalena Javorská
Florková LucieKytara I.Hana Marková
Hasoňová JanaKlavír I.Mgr. Josef Škvařil
Horáčková AnnaZpěv I.Hana Korčáková
Charvátová LenkaKlavír I.Milan Javorský
Jančíková AnnaKlavír I.Radka Šperková, dipl.um.
Jařábek MartinAkordeon I.Milan Javorský
Klimešová VeronikaZobc. flétna I.Milada Andrášiová
Kozel TomášKlavír I.Mgr. Mária Frkalová
Krátká MartinaKlavír II.Mgr. Josef Škvařil
Křiváková RadkaPříč. flétna I.Jaroslav Pajunčík
Loukota PetrKlarinet I.Mgr. Josef Havelka
Magulová EvaVO II.Mgr. Jitka Vávrová
Marek JiříZpěv II.Hana Korčáková
Matušková JitkaZpěv II.Hana Korčáková
Nejezchleb RadekHousle II.Jaroslav Martinásek
Němcová TerezaKlavír II.Mgr. Josef Škvařil
Opletal DavidTrubka II.Jiří Gundacker
Pinďák JiříKlavír a varh. I.Mgr. Mária Frkalová
Plch JosefTrombon I.Mgr. Josef Zouhar
Pospíšil TomášVO I.Mgr. Jitka Vávrová
Sáňková MagdalenaKlavír I.Mgr. Josef Škvařil
Sáňková VeronikaKlavír II.Jaroslav Martinásek
Sedláková AlenaZpěv I.Hana Korčáková
Sedláková GabrielaPříč. flétna I.Kateřina Javorská
Skotáková EvaKlavír II.Mgr. Josef Škvařil
Stejskal OndřejHousle I.Zuzana Karibová
Šebelová MartinaVO I.Mgr. Jitka Vávrová
Šedý JanKlarinet I.Jaroslav Pajunčík
Šenková EvaKlavír I.Radka Šperková, dipl.um.
Šíblová MagdalenaKlavír II.Magdalena Javorská
Vlachová LucieKlavír II.Magdalena Javorská
Zatčanský JiříKlarinet I.Jaroslav Pajunčík
Zouharová MarieKlavír I.Mgr. Mária Frkalová

Absolventi ve školním roce 2003/2004

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Němcová MarieKlavír I.Javorský Milan
Zouharová KamilaKlavír I.Javorský Milan
Javorský OndřejZpěv I.Korčáková Hana
Dvořáková MagdalenaKlavír I.Frkalová Mária
Havelková AnnaKlavír I.Frkalová Mária
Konečná MarianaKlavír II.Frkalová Mária
Zapletalová MarkétaKlavír II.Frkalová Mária
Benešová KarolínaKlavír I.Hloušková Jiřina
Grimová JanaKlavír II.Javorská Magdalena
Hédlová LenkaKlavír II.Javorská Magdalena
Kučerová IvanaKlavír I.Javorská Magdalena
Sedláková KateřinaKlavír I.Javorská Magdalena
Zouharová VeronikaKlavír I.Javorská Magdalena
Šebelová LenkaKlavír I.Andrášiová Milada
Ďugošová SimonaKlavír I.Karibová Zuzana
Holubová TerezaKlavír I.Karibová Zuzana
Přibyl PetrKlavír I.Karibová Zuzana
Plch JosefVO I.Vávrová Jitka
Zouhar RadimVO I.Vávrová Jitka
Jančíková KateřinaKytara I.Marková Hana
Pernicová JitkaKytara I.Marková Hana
Kocman MiroslavKytara I.Marková Hana
Formánek MichalTrombon II.Zouhar Jaroslav
Trojáček JosefKlavír I.Martinásek Jaroslav
Jančíková IvetaKlavír I.Šperková Radka
Zouharová BarboraKlavír II.Škvařil Josef

Absolventi ve školním roce 2002/2003

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Buš ŠtěpánHousle I.Martinásek Jaroslav
Čoupková KláraKlavír I.Frkalová Mária
Dostálová AnnaKytara II.Marková Hana
Drahovzal FrantišekKlavír I.Frkalová Mária
Farlíková GabrielaKlavír I.Jančíková Lenka
Formánková JitkaKlavír I.Jančíková Lenka
Fránková DanielaKlavír II.Javorská Magdalena
Horák MarekHousle I.Martinásek Jaroslav
Javorský OndřejTenor I.Zouhar Jaroslav
Kakáčová MarkétaKlavír I.Škvařil Josef
Kučera MichalKlavír I.Javorský Milan
Marek JiříKlavír II.Škvařil Josef
Maternová IvetaKlavír I.Hloušková Jiřina
Matuška LukášHousle I.Martinásek Jaroslav
Nečasová VeronikaKlavír I.Frkalová Mária
Nečasová VeronikaZpěv I.Korčáková Hana
Palánová ZuzanaHousle I.Andrášiová Milada
Plíšek RomanTuba II.Zouhar Jaroslav
Rybářová AndreaHousle I.Martinásek Jaroslav
Řeřuchová DenisaKlavír I.Hloušková Jiřina
Smejkalová KarolínaZpěv I.Korčáková Hana
Ševčíková MarieKlavír I.Andrášiová Milada
Škvařilová HanaKlavír II.Karapetjan Susana
Šperka JiříZpěv I.Korčáková Hana
Švendová VendulaViola II.Martinásek Jaroslav
Trojáčková MarieKlavír I.Martinásek Jaroslav
Vymazal TomášVioloncello II.Javorský Milan
Zouharová BlankaKlavír II.Škvařil Josef
Zouharová EvaKlavír I.Škvařil Josef
Zukalová LucieKytara I.Marková Hana

Absolventi ve školním roce 2001/2002

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Havelková BarboraHousle I.Andrášiová Milada
Formánek JosefTuba I.Čech Karel
Héčová PavlínaZobcová flétna I.Čech Karel
Plíšek MartinBaskřídlovka IČech Karel
Grégr PavelKlavír II.Frkalová Mária
Kozáková MarcelaKlavír II.Frkalová Mária
Kubešová BlankaKlavír I.Frkalová Mária
Petlachová PavlínaKlavír I.Frkalová Mária
Sedláková MarkétaKlavír I.Frkalová Mária
Opletal DavidTrubka I.Gundacker Jiří
Ševčík MartinKlarinet II.Havelka Josef
 Saxofon II. 
Sůrová IrenaKlavír I.Hloušková Jiřina
Vaculík JakubKlavír I.Hloušková Jiřina
Dvořák OndřejKlavír I.Javorská Magdalena
Hédlová LucieKlavír II.Javorská Magdalena
Kocmanová EvaKlavír I.Javorská Magdalena
Smejkalová KarolínaKlavír I.Javorská Magdalena
Szlávik MichalKlavír I.Javorská Magdalena
Čížek PavelKlavír II.Javorský Milan
 Varhany II. 
Kos PavelAkordeon I.Javorský Milan
Zouhar DavidKlavír I.Karapetjan Susana
Zouharová MarieKlavír I.Karapetjan Susana
Kosíková ZuzanaZpěv I.Korčáková Hana
Knechtová KristýnaHousle I.Martinásek Jaroslav
Farlík JaroslavKlavír II.Škvařil Josef
Pekárková IvetaKlavír I.Škvařil Josef
Voráčová VeronikaKlavír II.Škvařil Josef
Zouhar VáclavAkordeon I.Škvařil Josef

Absolventi ve školním roce 2000/2001

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Fránek StanislavTrubka – IGundacker Jiří
Mikulášek PavelTrubka – IGundacker Jiří
Šíbl OndřejTrubka – IIGundacker Jiří
Formánek MichalTenor – IČech Karel
Farlík MichalTrombon – IIČech Karel
Idrná VěraKlavír – IFrkalová Mária
Božková LucieKlavír – IFrkalová Mária
Pernicová PavlínaZpěv – IKorčáková Hana
Suchomelová HanaKlavír – IHloušková Jiřina
Šíblová MichaelaKlavír – IHloušková Jiřina
Vlachová LucieKlavír – IHloušková Jiřina
Nejezchleb RadekHousle – IMartinásek Jarosl.
Hasoňová MarieHousle – IIMartinásek Jarosl.
Matušková KateřinaHousle – IIMartinásek Jarosl.
Ševčík VítKlarinet – IHavelka Josef
Sáňková VeronikaKlavír – IJavorský Milan
Šíblová AnnaKlavír – IJavorská Magdal.
Šíblová MagdalenaKlavír – IJavorská Magdal.
Zouharová LudmilaKlavír – IIJavorská Magdal.
Klimešová VeronikaZobc. flétna – IAndrášiová Milada
Hudcová OlgaKlavír – IKarapetjan Susana
Kosíková ZuzanaKlavír – IKarapetjan Susana
Magulová EvaKlavír – IKarapetjan Susana
Staňková VlastaKlavír – IKarapetjan Susana
Šebelová HanaKlavír – IKarapetjan Susana
Navrátil MichalHousle – IIKarapetjan Susana
Skoupý JiříKytara – IMarková Hana
Suchánková IvetaKytara – IMarková Hana
Janíčková ZitaKlavír – IIŠperková Radka
Krátká MartinaKlavír – IŠkvařil Josef
Kučerová JanaKlavír – IŠkvařil Josef
Němcová TerezaKlavír – IŠkvařil Josef
Skotáková EvaKlavír – IŠkvařil Josef
Marková JitkaKlavír – IIŠkvařil Josef
Sůrová VendulaKlavír – IHloušková Jiřina

Absolventi ve školním roce 1999/2000

Jméno žákaNástroj (obor)/ cyklusJméno učitele
Josef ZouharVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Věra ZouharováVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Jaroslav PernicaVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Alena OpltováVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Zdenka KrejčíVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Eva MagulováVýtvarný oborMgr. Jitka Vávrová
Hana ŠkvařilováKlavírRadka Šperková
Oldřich ŠmehlíkKlavírMilan Javorský
Anna DostálováKytaraHana Marková
Petr BlatnýBarytonKarel Čech
Tomáš VintrTenorKarel Čech
Lenka HédlováKlavírMagdalena Javorská
Jana DostálováKlavírMagdalena Javorská
 Sólový zpěvHana Korčáková
Hana NezvalováSólový zpěvHana Korčáková
Marie ŠíblováSólový zpěv IIHana Korčáková
Eva NesrstováKlavírHana Korčáková
Jana GrimováKlavírHana Korčáková
Markéta ZapletalováKlavírSusana Karapetjan
Mariana KonečnáKlavírMgr. Mária Frkalová
Marie WágnerováKlavírMgr. Mária Frkalová
Hana GrulichováKlavírMgr. Jiřina Hloušková
Iveta SkryjováKlavírMgr. Jiřina Hloušková
Dagmar BlatnáKlavírMgr. Jiřina Hloušková
Michaela BlatnáKlavírMgr. Jiřina Hloušková
Veronika HelekalováTaneční oborPavla Dvořáková
Veronika DvořákováTaneční oborPavla Dvořáková
Kateřina SedláčkováTaneční oborPavla Dvořáková
Martin PavloňKlarinetMgr. Josef Havelka
Radek DvořáčekKlarinetMgr. Josef Havelka
Martin ŠevčíkAlt saxofonMgr. Josef Havelka
Barbora ZouharováKlavírJosef Škvařil
Eva ZouharováKlavírJosef Škvařil
 Taneční oborPavla Dvořáková

Absolventi ve školním roce 1997/1998

Jméno žáka – obor (nástroj)
David Grim – trubka (II. cyklus)
Martin Ševčík – klarinet
Veronika Voráčová – klavír
Kateřina Javorská – příčná flétna
Václav Staněk – tenor
Marcela Kozáková – klavír
Pavel Grégr – klavír
Marie Hasoňová – housle
Lukáš Sotolář – viola
Ludmila Zouharová – klavír
Pavel Čížek – klavír
Olga Šperková – akordeon
Hana Nezvalová – klavír
Radim Pavlék – klavír
Lucie Hédlová – klavír
Jitka Marková – klavír
Helena Jančíková – housle
Kateřina Javorská – sólový zpěv
Marek Kunc – baryton
Veronika Francová – klavír
Jana Boháčková – klavír (II. cyklus)
Dagmar Kučerová – klavír
Eva Fejtová – housle (II. cyklus)
Kateřina Matušková – housle
Hana Kubešová – akordeon
Pavlína Machačová – akordeon
Alena Kocmanová – klavír

Absolventi ve školním roce 1996/1997

Jméno žáka – obor (nástroj)
Zita Janíčková – klavír
Jarmila Machačová – akordeon
Lenka Formánková – violoncello (II. cyklus)
Michal Farlík – baskřídlovka
Hana Pekárková – klavír
Jakub Pavloň – trubka
Jaroslav Farlík – klavír
Antonín Keprt – klavír
Kamila Srncová – klavír
Jiřina Vágnerová – akordeon
Tomáš Grim – baskřídlovka (II. cyklus)
Marcela Lukášková – klavír
Robert Dvořáček – trubka
Sylva Šotová – klavír
Josef Ševčík – klarinet
Pavel Pernica – klavír

Absolventi ve školním roce 1995/1996

Jméno žáka – obor (nástroj)
Ondřej Šíbl – trubka
Iveta Kuchařová – klavír
Anežka Sedláková – klavír
Blanka Formánková – klavír
Veronika Palátová – sólový zpěv
Zuzana Kohoutková – klavír
Eliška Zítková – housle
Alena Zburníková – klavír
Dalibor Ševčík – klavír (II. cyklus)

Absolventi ve školním roce 1994/1995

Jméno žáka – obor (nástroj)
Jiří Pospíšil – trubka
Kateřina Fialová – akordeon
Aleš Kosík – housle
Michaela Šebelová – klavír
Silvie Sedláčková – klavír (II. cyklus)
Hana Pokorná – klavír
Gabriela Sobolová – klavír (II. cyklus)
Jana Boháčková – klavír
Miroslava Šebelová – klavír
Jakub Švenda – trubka
Eva Fejtová – housle
Jitka Holá – housle (II. cyklus)
Radka Šperková – klavír
Jitka Sedláková – klavír
Martin Vojáček – klarinet
Radka Kučerová – klavír (II. cyklus)
Štěpánka Bibrová – klavír (II. cyklus)

Absolventi ve školním roce 1993/1994

Jméno žáka – obor (nástroj)
Jiří Opletal – trubka
Patrik Kala – klarinet
Radek Šebela – baskřídlovka
Zdena Doleželová – klavír
Radka Resová – klavír
Lenka Formánková – violoncello
Jana Petrželová – klavír
Marie Šíblová – klavír
Daniela Svobodová – klavír
Jitka Vintrová – klavír
Martina Gregorová – klavír
Andrea Pořízková – klavír (II. cyklus)
Marcela Vintrová – klavír
Michaela Vágnerová – akordeon

Absolventi ve školním roce 1992/1993

Jméno žáka – obor (nástroj)
Kateřina Šplíchalová – klavír (II. cyklus)
Marta Zouharová – klavír
Lada Boháčková – klavír
Klára Jachanová – klavír
Lucie Sobolová – klavír
Tomáš Grim – trubka
Blanka Nečasová – klavír
Dalibor Ševčík – klavír
Iva Lišková – klavír
Romana Gregorová – klavír
David Grim – trubka
Pavel Čížek – klarinet

Absolventi ve školním roce 1991/1992

Jméno žáka – obor (nástroj)
Lenka Jančíková – klavír
Radka Šebelová – klavír
Renata Svobodová – klavír (II. cyklus)
Jana Pořízková – klavír
Jitka Holá – housle
Klára Pernicová – klavír
Jarmila Doleželová – akordeon (II. cyklus)
Silvie Sedláčková – klavír
Radka Kučerová – klavír
Hana Tallová – klavír
Gabriela Sobolová – klavír
David Franc – trombon
Karel Kunc – klarinet

Absolventi ve školním roce 1990/1991

Jméno žáka – obor (nástroj)
Pavel Doležel – trubka
Pter Šebela – trubka
Ivana Šebelová – klavír
Andrea Pořízková – klavír
Kateřina Málková – klavír (II. cyklus)
Kamil Kvasnica – trombon (II. cyklus)
Lukáš Grim – bicí
Eva Charvátová – taneční obor
Karel Hasoň – trubka
Dagmar Kuchařová – klavír
Jitka Vintrová – klavír
Marcela Šebelová – klavír
Martin Kuba – klavír
Josef Vágner – akordeon
Irena Huňková – taneční obor
Dagmar Zandlerová – taneční obor

Absolventi ve školním roce 1989/1990

Jméno žáka – obor (nástroj)
Michal Štrajt – klavír
Jitka Štelclová – klavír
Lenka Šenkýřová – taneční obor
Jiří Pokorný – klarinet
Aleš Zouhar – trombon
Lucie Málková – housle
Kateřina Šebelová – klavír
Miroslav Málek – trombon
Kateřina Šplíchalová – klavír
Markéta Kučerová – klavír
Hynek Švéda – klarinet
Michal Kubeš – klarinet
Martin Vojáček – trombon
Veronika Horáková – klavír
Dominik Franc – trombon

Absolventi ve školním roce 1988/1989

Jméno žáka – obor (nástroj)
Marek Rada – trubka
Kamil Kuchař – violoncello
Šárka Grimová – klavír
Hana Wagnerová – klavír
Šárka Bubeníková – sborový zpěv
Marcela Reisnerová – klavír
Richadr Král – klavír
Štěpánka Bibrová – klavír
Václav Trojánek – trombon
Martin Kostka – bicí
Jarmila Doleželová – akordeon
Květa Doleželová – klavír
Edita Musilová – klavír
Kateřina Wagnerová – klavír (II. cyklus)
Renata Svobodová – klavír
Ludmila Martinásková – housle
Martina Hloušková – klavír
Josef Škvařil – trombon (II. cyklus)
Kamil Šebela – klarinet

Absolventi ve školním roce 1987/1988

Jméno žáka – obor (nástroj)
Pavel Svoboda – housle
Eva Pásková – klavír
Václav Zouhar – violoncello
Veronika Dietlová – klavír
Iva Galitová – klavír
Jana Šenkýřová – klavír
Vlasta Kovaříková – taneční obor
Alena Kneslová – taneční obor
Leona Nejezchlebová – taneční obor
Vít Martinásek – housle (II. cyklus)
Vlasta Kovaříková – klavír
Jan Martinásek – violoncello (II. cyklus)
Martina Floková – klavír
Václav Sedlák – klavír
Iva Galitová – taneční obor
Marcela Jakubcová – taneční obor
Petra Kučerová – taneční obor
Hana Zandlerová – taneční obor

Absolventi ve školním roce 1986/1987

Jméno žáka – obor (nástroj)
Jana Touchynová – akordeon
Pavel Doležel – violoncello (II. cyklus)
Dana Hořavová – klavír
Zdena Pásková – klavír
Jana Kučerová – klavír
Sylva Šíblová – klavír
Pavel Plch – trubka
Ivo Kakáč – pozoun (II. cyklus)
Ivo Blažek – tuba
Michal Štrajt – klavír
Kateřina Málková – klavír
Daniela Pokorná – klavír
Helena Reisnerová – klavír
Leona Poláková – klavír
Jaroslav Görner – trubka
Marek Šebela – klarinet
František Jelínek – tuba
Kamil Kvasnica – baskřídlovka

Absolventi ve školním roce 1985/1986

Jméno žáka – obor (nástroj)
Kateřina Wagnerová – klavír
Irena Horková – klavír
Jitka Tesařová – klavír (II. cyklus)
Petr Kovář – kytara
Ludmila martinásková – housle
Jaroslav Buchta – klarinet
Jiří Feilhauer – klarinet
Leona Cihlářová – taneční obor
Romana Klíčová – taneční obor
Dana Sedláčková – taneční obor
Kateřina Wagnerová – taneční obor
Soňa Zemánková – taneční obor
Jana Zukalová – taneční obor
Dita Šulcová – klavír
Roman Trubač – klavír
Jana Zukalová – klavír
Pavel Pospíšil – trubka (II. cyklus)
Robert Možný – klarinet
Aleš Gottvald – klarinet
Olga Alanová – taneční obor
Michaela Jandová – taneční obor
Pavlína Kuncová – taneční obor
Martina Štreitová – taneční obor
Dana Zouharová – taneční obor
Šárka Bezděková – taneční obor

Absolventi ve školním roce 1984/1985

Jméno žáka – obor (nástroj)
Petr Pospíšil – trubka (II. cyklus)
Vilém Bayer – trubka
Zdeněk Feilhauer – trubka
Hana Šlesingerová – klavír
Hana Máčelová – klavír
Šárka Mazánková – klavír
Václav Trojánek – trombon
Jiří nejezchleb – trubka (II. cyklus)
Václav Kalinec – trubka
Josef Škvařil – klavír
Jitka Svobodová – kytara
Hana Hegrová – klavír
Josef Škvařil – trombon

Absolventi ve školním roce 1983/1984

Jméno žáka – obor (nástroj)
Pavel Sehnal – trubka
Lea Povýšilová – klavír
Petr Málek – violoncello
Jana Kadlecová – klavír
Jitka Šlesingerová – klavír
Pavel Kovář – kytara
Zdeněk Formánek – klarinet
Libor Galita – klarinet
Josef Meincl – tenor (II. cyklus)
Milan Kala – akordeon
Pavel Doležel – violoncello
Jan Martinásek – violoncello
Lenka Karasová – klavír
Karel Sehnal – klavír (II. cyklus)
Vít Martinásek – housle
Zdeněk Štreit – klarinet
Pavel Doležel – tuba
Martin Máčel – klavír

Absolventi ve školním roce 1982/1983

Jméno žáka – obor (nástroj)
Vlasta Daňková – klavír
Jitka Tesařová – klavír
Pavel Libich – kytara (II. cyklus)
Milan Wintr – trombon
Jitka Ondráčková – klavír
Dagmar Kupková – klavír
Imrich Feč – klarinet
Karel Zouhar – tuba

Absolventi ve školním roce 1981/1982

Jméno žáka – obor (nástroj)
Jiří Nejezchleb – trubka
Pavel Pospíšil – trubka
Oldřiška Zouharová – akordeon
Jaroslav Šíbl – pozoun (II. cyklus)
Jiří Žerníček – klarinet
Romana Vondrová – klavír
Veronika Szláviková – klavír
Eva Galitová – taneční obor
Hana Vančurová – taneční obor
Hana Sklenáková – taneční obor
Petr Pospíšil – trubka
Ladislav Vančura – trubka
Dušan Kupka – pozoun
Radek Fiala – klarinet (II. cyklus)
Světlana Vondrová – klavír
Michal Szlávik – klavír
Veronika Szláviková – taneční obor
Sylva Kubová – taneční obor
Anna Nejezchlebová – taneční obor

Absolventi ve školním roce 1980/1981

Jméno žáka – obor (nástroj)
Jiří Boreš – trubka
Jiří Suchý – akordeon
Nataša Tkadlecová – klavír
Milena Kakáčová – taneční obor
Milan Sáňka – klarinet
Ivo Šindler – tenor
Petr Talla – trubka
Dana Čadová – klavír
Karel Sehnal – klavír
Pavel Libich – kytara
Josef Meincl – tenor
Pavel Doležel – tenor

Absolventi ve školním roce 1979/1980

Jméno žáka – obor (nástroj)
Roman Sotolář – trubka
Milan Winter – pozoun
Jiří Kubeš – kytara
Petr Kadidlo – klarinet
Bohumil Kubeš – klarinet
Ludmila Sehnalová – klavír (II. cyklus)
Karel Zouhar – baskřídlovka
Petr Pešička – trubka
Luboš Veselý – pozoun
Lenka Hřebíčková – kytara
Zbyněk Vančura – klarinet
Helena Šíblová – klavír (II. cyklus)
Olga Kubešová – akordeon